pokojowy Nobel dla Busha i Blaira

polski udział w konflikcie zbrojnym w Iraku
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 540
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa

pokojowy Nobel dla Busha i Blaira

Post autor: zbyszek » wt maja 27, 2003 6:49 am

George Bush i Tony Blair pojawili się podobno za liście nominacji do Pokojowej Nagrody Nobla. Petycja w tej sprawie: http://www.thepetitionsite.com/takeaction/302184339

Maschadow

Post autor: Maschadow » czw maja 29, 2003 9:54 pm

Nie wiem czy ten temat jest dobry, ale może pamiętacie obraz Matejki pt. "Hołd pruski", o wydarzeniu, które miało miejsce na Wawelu, otóż jutro historia w tym miejscu się powtórzy, tylko kto inny złoży hołd.

Ps. Na ten czas mają zamilknąć krakowskie dzwony, mam nadzieje, że trębacza nie uciszą.

weteran LWP

Post autor: weteran LWP » pt lut 06, 2004 6:31 pm

Jesli zbrodniarze wojenni Bush i Blair sa na liscie do pokojowej nagrody NOBLA i zaistnieje niebezpieczenstwo ze te nagrody zostana przyznane to nasuwa sie tylko jeden wniosek. Organizacja NOBLA jest organizacja ksztaltowania zachowan politycznych inspirowanych przez zakulisowe i tajemne organizacje. Fakt ten calkowicie zdyskredytuje ta organizacje
i zejdzie na smietnik i niebyt. Bush'owi bardzo by sie przydalo takie "uhonorowanie" do nastepnych wyborow. Czyz nastapila era przeinaczania znaczen slow; wojna to pokoj, obrona przed agresorem to terroryzm?( Afganistan, Irak).

Jacek A. Rossakiewicz
local
Posty: 295
Rejestracja: wt lip 29, 2003 1:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacek A. Rossakiewicz » pt lut 06, 2004 10:15 pm

Równie sensowne byłoby przyznanie tej nagrody (pośmiernie) dla Hitlera i Stalina. Nagroda Nobla to dzisiaj chwyt propagandowy, narzędzie polityki. Dzięki tej nagrodzie w ekonomii wypromowano neoliberalizm; odkurzono starą masońska ideologię, ponieważ socjalizm w wielu krajach zaczął się unarodawiać i możliwość jego kontroli osłabła. Pozostała, co prawda stara, ale aktualna metoda kontroli lichwiarskiej. Dzisiaj lichwa i biurokratyczne państwo "socjaldemokratów" idzie łeb w łeb, podobnie jak lichwa i unijna biurokracja.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] i 0 gości