czy polacy torturowali

polski udział w konflikcie zbrojnym w Iraku
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 540
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa

czy polacy torturowali

Post autor: zbyszek » pt maja 28, 2004 1:33 pm

czy polscy żołnierze rzeczywiście brali udział w jakichś ekscesach wobec irakijczyków, czy tylko jakiś amerykanin chce rozłożyć/rozmyć odpowiedzialność ?

może zwrócić się z tym pytaniem do irakijczyków, gdyby mieli wątpliwości, należałoby nawet w razie braku rozstrzygnięcia przez dochodzenie przeprosić i czym prędzej się wynieść - to najlepsza byćmoże okazja, żeby wyjść z tzw. twarzą.

jak pisałem wcześniej dla oceny naszego stacjonowania decydujące dłogofalowo będą nie względy ideologii antyterrorystycznej, ani antybushowskiej, lecz fakt, czy tylko budowaliśmy drogi i mosty, czy także testowaliśmy trunki, dziewczęta i pozycję władzy.

Jacek A. Rossakiewicz
local
Posty: 295
Rejestracja: wt lip 29, 2003 1:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacek A. Rossakiewicz » pt maja 28, 2004 3:39 pm

Polacy powinni jak najszybciej opuścić Irak, gdyż ich obecnośc tam może słuzyć do takich pomówień. To, że polscy decydenci nie podejmuja decyzji o wycofaniu wojsk jest zwykłym tchórzostwem. W TV polityk z UP i z PO wmawiali nam, że wyjazd z Iraku "jest niemożliwy" i ubolewali nad tym, że Bumar nie dostał kontraktu, choć polscy żołnierze tak się starają.
Panowie ci uważają, że zapłatą za wojnę powinien być kontrakt. Zapłatą za wojnę jest klęska i wstyd!

Awatar użytkownika
WF
local
Posty: 73
Rejestracja: śr paź 08, 2003 9:03 am
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: WF » sob maja 29, 2004 10:51 pm

Zgadzam się w całości z przedmówcą (jak rzadko kiedy). To zestawienie handelku z potrząsaniem spluwami stanowi jawny dowód na to, czym jest to państwo (i inne), czym jest tzw. demokracja: zwykłą gangsterką, ponurym żartem z nas wszystkich.
WF

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] i 0 gości