List do Prezydenta Ukrainy

polski udział w konflikcie zbrojnym w Iraku
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Dariusz Benedykt Ciesiel

List do Prezydenta Ukrainy

Post autor: Dariusz Benedykt Ciesiel » pt wrz 09, 2005 9:29 am

List do Prezydenta Ukrainy

Wiktor Juszczenko
Prezydent Republiki Ukrainy
Ambasada Ukrainy w Polsce
Warszawa, Al. Szucha 7


Warszawa, 8 września 2005


Szanowny Panie

W związku z zaistniałymi ostatnio w Pańskim Kraju faktami ujawnienia złodziejstwa w najwyższych sferach rządowych kierujemy do Pana nasze pismo.
Złodziejstwo jako obiektywne Zło towarzyszy ludziom od zawsze – jest skutkiem nieposzanowania praw ludzkich i objawionych przez Boga. Systemem, który z upodobaniem stosował złodziejstwo jako sposób perfidnego uwikłania ludzi i sposobu na manipulowanie nimi – był komunizm, którego erozję ostatnimi laty obserwowaliśmy w Pańskim i Naszym Krajach.
Niestety – okazuje się, że złodziejstwo w Polsce i – jak się okazuje – również na Ukrainie jest żywotniejsze od komunizmu. Mamy smutne doświadczenia w obserwowaniu i ujawnianiu złodziejstwa w Polsce, w warszawskich sferach samorządowych i rządowych. Nasze zmagania ze Złem opisujemy na stronie internetowej www.naszasprawa.fir.pl
Pragniemy wyrazić solidarność z tymi Pańskimi działaniami, które zmierzają do uczynienia z Ukrainy normalnego chrześcijańskiego kraju, w którym dobrym, pracowitym i oszczędnym ludziom żyje się dobrze, gdzie aby żyć godnie – nie trzeba niczego kraść.
Ponadto jednak – pragniemy wyrazić nasze zatroskanie, że w imieniu Polski i Polaków występują wobec Pana osoby znane nam jako nestorzy złodziejstwa w Polsce. Być może u Was, na Ukrainie się po prostu nie wie, że dziwnie i wprost podejrzanie wyglądało, gdy politycznego wsparcia przemianom politycznym, które wyniosły Pana na najwyższy urząd w Państwie udzielali Złodzieje z Polski. Nie chcemy, żeby kiedyś, w wypadku, gdyby anty-ukraińskie złodziejstwo zwyciężyło i zniewoliło Ukrainę, Pańscy obywatele winili nas, Polaków, że to my jesteśmy sprawcami Waszych nieszczęść.


Często przychodzimy w Warszawie przed pałace prezydentów Polski i Warszawy i – trzymając napis „ZŁODZIEJSTWU NIE!” manifestujemy swój sprzeciw wobec Systemu Zła.
Dzisiaj przyszliśmy przed ambasadę ukraińską aby Pana wesprzeć. Niech Pan nie da zwyciężyć na Ukrainie Systemowi Złodziejstwa.
Niech żyją wolne Ukraina i Polska – bez złodziejstwa wśród Rządzących!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.


Z wyrazami szacunku


Eugeniusz Sendecki
Dariusz Benedykt Ciesielski
Marian Kawka

Awatar użytkownika
juhas
local
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 23, 2003 12:56 am

Post autor: juhas » ndz lut 12, 2006 2:02 am

yyyyy...

Co ma ten temat do wojny w Iraku ?
Oraz co ma oznaczac /"Jezus Chrystus" , nie widze zwiazku.

Pozdrawiam
Amndrzej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] i 0 gości