ULOTKA do rozpowszechnienia ( w jęz. polskim )

dyskusja teoretyczna tematów finansowo-gospodarczych,
aktualnie dział nieczynny

Moderator: VIOLETTA OKON

Ewa

ULOTKA do rozpowszechnienia ( w jęz. polskim )

Post autor: Ewa »

SWIAT MA TYLKO JEDEN WIELKI PROBLEM,
który ludzie stworzyli sobie własnymi rękoma.
Jest to problem czysto ekonomiczny, dotyczy bowiem pieniądza, a konkretnie jego emisji. Ta emisja jest dokonywana przez JEDNOSTKI PRYWATNE, a nie poprzez rządy demokratycznie ustanowione. To JEDNOSTKI PRYWATNE ( nie rząd ! ) decydują o emisji pieniądza, tę emisję przeprowadzają i sprawują nad nią stałą kontrolę.
W przeciągu kilkuset lat nadużyć i fałszerstw JEDNOSTKI PRYWATNE przejęły kontrolę nad Narodami, czyniąc z wolnych narodów narody podległe.
Zostało to dokonane poprzez narzucenie Narodom mechanizmu ekonomiczno-finansowego, gorszego od "pańszczyzny" oraz poprzez ustanowienie tzw.
"częściowej rezerwy bankowej".
Niezwykle często, ZBYT często, politycy - demokratycznie powoływanie przez Narody do działania w ich interesach - zostają przekupieni i w rezultacie służą bankierom - nikczemnym fałszerzom pieniądza.
Posłowie, decydujący o obowiązującym prawie, tak tym prawem manipulują, by było ono korzystne dla międzynarodowych bankierów. Jednocześnie te ustawy, które mogłyby poprawić los szerokich rzesz obywateli są zmieniane, przekręcane lub zwyczajnie ignorowane.
Współczesny system bankowy jest oparty na NIECNYM, NIELUDZKIM OSZUSTWIE.
Tym oszustwem jest " pańszczyzna" oraz system banków centralnych zw.
"częściową rezerwą bankową" . Państwo zdziera z każdego z nas nie " dziesięcinę"
( jak w średniowieczu, kiedy to 10% płodów zabierał "pan" ) ale PONAD połowę owoców naszej pracy, po to, by przekazać je prywatnym bankom !
Srodki masowego przekazu są pod kontrolą władzy ekonomicznej, którą sprawują prywatni, międzynarodowi bankierzy. Zaden kanał TV i żadne radio nie powiedzą NIC NIGDY na temat współczesnej pańszczyzny i "częściowej rezerwy bankowej" !
Za sprawę pieniądza narodowego, który byłyby wolny od oprocentowania ( =lichwy), polegli wielcy amerykańscy mężowie stanu jak Lincoln i Kennedy.
Obaj ci prezydenci zginęli z rąk JEDNOSTEK PONADNARODOWYCH daltego, że stworzyli i wpuścili w obieg pieniądze dla Narodu i w imieniu Narodu. W ten sposób chcieli uwolnić własny kraj od pożyczek bankowych, udzielanych przez " banki centralne " , posługujące się lub sugerujące określenia "państwowe" czy "narodowe" - a będącymi w rzeczywistości własnością JEDNOSTEK PRYWATNYCH.

Rozpowszechnianie informacji na temat tego oszustwa wszchczasów, będącego argumentem tabu w środkach masowego przekazu, oznacza przyczynienie się do zdemaskowania naszych oprawców, dusicieli wolności indywidualnej i zbiorowej. Jest to obowiązek wszystkich i każdego z nas. Internet jest tu wielką pomocą. Szukaj informacji niezależnej, wolnej od ideologii politycznej. Szukaj słów-kluczy do haseł:
- lichwa ( wielka światowa ), bankierzy międzynarodowi, globalne oszustwo,
wielkie zadłużenie narodów, demokracja finansowa ( też: seignorage, fractional reserv, public debt ).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] i 0 gości