Minister Lech Nikolski nie pomógł koledze !

Dariusz Benedykt

Minister Lech Nikolski nie pomógł koledze !

Post autor: Dariusz Benedykt »

Pan Frasyniuk - lider Unii Wolności chciał mieć plakat z Hitlerem?

........Pan Władysław Frasyniuk posunął się nawet do tego, że podstępnie zbliżył się do mnie, po czym chciał mi wyrwać plakat. Trzymałem mocno i Pan Władysław Frasyniuk musiał odejść z niczym.......... Obserwował zajście minister Lech Nikolski, ale koledze nie pomógł.

więcej na www.naszasprawa.fir.pl

publikujemy na bierząco informacje w procesach Łukasza Kołaka, Dariusza Benedykta Ciesielskiego, Sławomira Zakrzewskiego
, informacje z Izby Wytrzeźwień, sprawę przeciwko Pawłowi Śpiewakowi, etc.
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 659
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: zbyszek »

panie dariuszu, co to ma wspólnego z tematem tego forum ? czego dotyczyła demostracja ? proszę o więcej szczegółów, bo inaczej mam wrażenie, że chodzi nie o wojnę (temat tego działu), lecz o p. frasyniuka. także pod podanym przez pana adresem chodzi o Unię Europejską, a nie o wojnę !
Gość

Post autor: Gość »

Panie Zbyszku!
Zastanawiałem się nad tym. Wydaje mi się, że związek jest.
Przyczynami wojen są nie tylko niezaspokojone apetyty, niepokoje,i ambicje... Wielu Panów z klubu Unii Wolności , którego liderem jest wspominany Władysław Frasyniuk nie tak dawno pomagało u naszych sąsiadów robić rewolucję. Ukraińcy mogą nie odróżnić stanowiska tych agitatorów od stanowiska Polskiego Narodu, a jeśli tak się kiedyś stanie, to będą mieli do nas pretensje.
Na dobre stosunki między sąsiadami ma wpływ prowadzona polityka,
a ona wynika też z charakterów panów polityków.
Wspomniana sytuacja z rynku w Krakowie potwierdza, to co wiedzieliśmy już wcześniej. Pan Frasyniuk lubi rozwiązania siłowe.
Na Śląsku za czasów gdy KOR przejmował władzę w "Solidarności", ten Pan w zestawie argumentów miał groźby.(tego nie byłem świadkiem- ale mam zabezpieczony, podpisany materiał).

Niech mi Pan odpowie. Czy rozpad "UE" odbędzie się pokojowo, po przedaneksyjnych liniach granic?

Ktoś chce kontrolować przepływu towarów i przede wszystkim nafty przez pas "euroregionów" na wschodzie Polski. Jest to łakomy kęs. Czy jest więcej chętnych aby go posiąść?

pozdrawiam
Dariusz Benedykt Ciesielski

Ps.
Pod adresem , który podałem jest sporo o naszych działaniach w przedmiocie wojny w Iraku.
Nie znam osób, które działały ze mną przeciwko "integracji" z "UE", które popierałyby wojnę, a wielu jej się stanowczo sprzeciwiło!
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 659
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: zbyszek »

panie dariuszu, nie obrazi się pan, ale chyba wszystko się u pana zlewa w jedno. jasne, że cały świat jest jakoś połączony, ale temat tego rozpoczętego przez pana wątku jednak nie dotyczy wojny. nie ma pan nic przeciwko, że przesunę cały wątek do działu "polityka a etyka" ? chyba tam pasuje bardziej.
ODPOWIEDZ