Uwagi Janusza na temat prac komisji

To jest dział do rozstrzygnięcia konfliktu między Pawłem i Januszem.
Awatar użytkownika
Tadeusz Bielawski
local
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 21, 2021 9:22 pm

Uwagi Janusza na temat prac komisji

Post autor: Tadeusz Bielawski »

Postanowiłem zachować cenne uwagi Janusza na temat prac komisji. Być może przydadzą się w przyszłości - przeglądającym to miejsce :)

Janusz Daniluk 06.03.2021 napisał:

Pytam kogo ja oczerniłem? Kto pisze takie Bzdury? Czy znowu mamy zapytać, czy ktoś jest "skurwysynem" lub "chorym psychicznie"? A może jest "tylko" komunistycznym agentem? Tylko kto?

1) Czy "OCZERNIENIEM" jest pytanie do Lecha, że nie zamieszczono na Kręgach NIC o Święcie Żołnierzy Wyklętych. Czy nikt nie widzi, że Kręgi idą w sronę "Gówna Wyborczego" i stają się GÓWNIANYMI KRĘGAMI o lewackim charakterze. A może o to chodzi, żeby tacy Michnicy tworzyli Kręgi . To CAŁKIWITE ZAPRZECZENIE IDEI MIASTECZKA '"Zamknąć Michnika Uwolnić Miernika" Teraz zamyka się,, ale ....usta patriotom. Wracają lata 80te, wraca komuna w grupie NIEZŁOMNYCH? To ja nie chcę być w takiej GRUPIE CZERWONEGO ZŁOMU.


2) Czy "OCZERNIANIEM" jest pisanie prawdy o komputerze, za który zapłaciłem Pawłowi 500zł a on mnie OCZERNIŁ, że ja ten MÓJ KOMPUTER "WYŁUDZIŁEM" i "WYSZANTAŻOWAŁEM". To są FAKTY BEZSPORNE . Paweł nie dość, że wyłudził ode mnie 500zł, to oszukał mnie i za moje pieniądze kupił sobie dysk SSD 500GB 250zł a mi dał 240GB. Teraz co może grupa odkupi ode mnie za 500zł komputer, żeby zamieść sprawę oszustwa pod dywan. Komisja nawet nie zadała sobie trudu sprawdzić ile kosztuje dysk SSD 240GB (120zł) a ja dałem za niego Pawłowi liskowi oszustkowi 250zł Jaka to HIPOKRYZJA


3) Czy "INTRYGĄ" jest, źe Paweł Zdun źle się czuje w obecności Janusza? Może Januszowi śmierdzi z gęby lu puszcza notorycznie bąki? Janusz ma tą wadę, że KOCHA PRAWDĘ a to może boleć ludzi żyjących w kłamstwie. Janusz z Sylwkiem pojechali na sprawę Miasteczka Protestu pod SN na sprawę w SN i nagrał film. Paweł Zdun dał ciała i spieprzył nagranie swoje. Dlatego jest wściekły a pycha nie pozwala prosić Janusza o POMOC. Tylko wykorzystuje do tego Adama a Sylwek "kurier" miał mu ten film zawiesić na klamnpce (sic!). Ja Pawłowi Zdun ofiarowałem, że może ten film u mnie obejrzeć i nawet nagrać sobie głos, ale to mu nie pasuje. Woli być ROZKAPRYSZONYM DZIDZIUCHEM, niż facetem. Ja tego filmu nie mogę upublicznić. Dlaczego, to wie Adam Słomka.


4) Kto pisze te BZDURY w komisji? Jeżeli Komisja tak postępuje jak sądy w latach 50 tych to po co ta farsa, po co ten PROCES KIBLOWY. Trzeba było powiedzieć odd razu, źe taki człowiek jak, ja niee pasuje grupie.Grupie, która nie widzi nic złego, że na KRĘGACH, które wykuwały się w Miasteczku NIE MA MIEJSCA DLA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Dlatego dla mnie też nie ma tu miejsca. Za rok na Kręgach może pojawi się artykuł, że "Żołnierze Wyklęci" to BANDYCI, teraz bandytą na pewno zostanie Janusz, a może i Sulwek jak nie zgodzi się na GWAŁT NA PRAWDZIE. Wyrok powstał już przy powołaniu Komisji, zgodnie z jedyną słuszną linią, walki z Żołnierzami Wyklętymi, a może też z Polską?
Ja cóż, mogę tyle zrobić co w komunistycznych sądach, krzyknąć PRECZ Z KOMUNĄ i pójść dalej, DROGĄ WOJOWNIKA.
Cytując Herberta: "TRZEBA PŁYNĄĆ POD PRĄD, Z PRĄDEM PŁYNĄ TYLKO ŚMIECI"
Ostatnio zmieniony ndz mar 07, 2021 12:50 am przez Tadeusz Bielawski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 658
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwagi Janusza na temat prac komisji

Post autor: zbyszek »

Uwagi te spisane z czatu Komisji odnoszące się do jej prac, skoro zostały odnotowane zamykają jego komentarz na temat werdyktu. Obelżywe traktowanie nie tylko innych "czerwony złom" wobec Kręgów, oraz samej Komisji (trzecie zdanie pytające) nie może mieć miejsca na tym forum.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Stanowisko Janusza wobec werdyktu Komisji

Post autor: Janusz Daniluk »

Ponieważ Zbyszek zablokował możliwość odniesienia do tzw. "Werdyktu Komisji Rozjemczej" pisze tutaj:

1. Po pierwsze, Zbyszek UZURPUJE SOBIE PRAWO MÓWIENIA W IMIENIU CAŁEJ KOMISJI. Jest to BEZCZELNA MANIPULACJA i wyjatkowa bufonada tego zarozumiałego człowieka. Nie może on pisać, że to jest "Werdykt Komisji Rozjemczej'' tylko JEGO OSOBISTA OPINIA. W normalnym sądzie za taki numer WYLECIAŁBY Z HUKIEM

2. Po drugie, zbyszek łamie KonstytucjĘ RP, łamie Polskie Prawo, a to jest wyjątkowy skandal w naszej grupie. Zbyszek, już na wstepie ODBIERA JANUSZOWI WOLNOŚĆ SŁOWA. Pisze, że Janusz nie ma prawa krytykować działania Kręgów. Nie pisze nawet słowem, dlaczego ja to krytykowałem. Ja poruszyłem temat ŚWIĘTA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Dlaczego NIC nie ukazało się na Kregach. Dal Zbyszka ten temat JEST NIE WAŻNY I NIEISTOTNY. Szkoda, że nie dodał, że Żołnierze wyklęci to BANDYCI. Może za rok tak powie. Dlaczego, bo Zbyszek chce nas wepchnąc z powrotem w mroczne czasu stalinizmu, gdzie krytyka jedynego słusznego stanowiska SEKRETARZA ZBYSZKA JEST ZAKAZANA. Ja Kręgom poświęciłae kilka lat życia i nikt mi tego prawa nie odbierze, tym bardziej człowiek o mentalności sekretarza gminnej POP.

3. Po trzecie, sprawę komputera opisałem powyżej. Zbyszek BEZCZELNIE KŁAMIE i mnie powawia, jak tego niw wycofa założę mu sprawę z art.212 kk. Może też mnie podać Zbyszek do sądu, za to, że mu mówię prosto w twarz, że JEST BEZCZELNYM KŁAMCĄ(!)
Ja kłamstwem się brzydzę i nie pozwolę, żeby ktoś mi pluł kłamstwem w twarz. Czy Zbyszek naprawdę trgo nie rozumiem, czy za nim ktoś stoi, kto chce rozbić naszą grupę i doprowadzić do procesów sądowych o ZNIESŁAWIENIE. Będzie uciecha dla lewaków i sędziów, a może o to właśnie chodi Zbyszkowi?
Powtarzam po raz kolejny, na przekór tym jego BEZCZELNYM KŁAMSTWOM. Ja za komputer Pawłowi ZAPŁACIŁEM 500zł. Paweł nie chciał mi tego ZAPŁACONEGO KOMPUTERA WYDAĆ ani ZWRÓCIĆ MOICH 500złotych, czy tak trudno to pojąć? tO JEST ZAMACH ZBYSZKA NA ŚWIĘTE PRAWO WŁASNOŚCI. Zbyszek walczy o swoje kamienice, ale GARDZI WŁASNOŚCIĄ JANUSZA- KOMPUTEREM. To wyjątkowa HYPOKRYZJA.

4. Po czwarte, Zbyszek ZUPEŁNIE POMIJA STAN FAKTYCZNY W SPRAWIE. Jest niewybaczalny błąd dla kogoś, kto chociaż odrobinę zetknął się ze sprawą sądową. Zbyszek STAN FAKTYCZNY OLEWA, tworząc swoją tzw. "prawdę" a może "półprawdę" a może "gów..prawdę"
Fakty: Paweł OSKARŻYŁ JANUSZA O WYŁUDZENIE tj. przestępstwo z art. 286 kk i to BYŁO PRZYCZYNĄ KONFLIKTU(!)
O tym jednak Zbyszek przezornie nie pisze, żeby nie narazić się Pawłowi Lenartowiczowi. Dokonuje tzw. GWAŁTU NA PRAWIE.
Janusz MIAŁ PRAWO SIĘ BRONIĆ, na ten bezpodstawny zarzut WYŁUDZENIA KOMPUTERA (za który zapłacił). Możemy zadać pytanie, dlaczego Zbyszek o tym NIE PISZE? Boli go prawda? A może tak zlecił mu zleceniodawca? Zbyszek zarzuca januszowi dalej, jego możliwą AGENTURALNOŚĆ. Może to za Zbyszkiem ktoś stoi i chce doprowadzić do rozłamu w grupie?

cdn.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

5. Po piąte. Zbyszek ponownie PODAJE NIEPRAWDĘ I MANIPUKUJE PRAWDĄ, Z tego co napisał Zbyszek wynika, że tylko Janusz obrażał Pawła. Janusz użył tylko kilku zwrotów obraźliwych a pawł PRAWIE PIĘĆDZIESIĄT WULGARYZMÓW (!)
Zbyszek tego nie chce widzieć. Czy paweł mu coś za to obiecał? Czy tylko nienawiść do Janusza?
Może epitet Pawła do Janusza: "ZAKŁAMANE BYDLE" to nie wulgaryzm?
Może od dzisiaj możemy na Zbyszka mówić głosno :
"ZAKŁAMANE BYDLE" i czterdzieści innych podobnych wulgaryzmów Pawła.
Czy może mnie Zbyczek za to pozwie do sądu?, Proszę bardzo. Jak janusz na napisane słowo do Lecha "skurwysyn" MÓWI "NIE" to dla Zbyszka za mało. Natomiast Paweł nie cofa w ogóle słowa "ZAKŁAMANE BYDLE" Tu Zbyszek milczy jak skała.
CO ZA HIPOKRYZJA ze strony Zbyszka. To nie lata 80-te to EPOKA STALINIZMU lata 50-te.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

6. Po szóste. Zbyszek podobnie jak Paweł drwi z wiary i modlitwy Janusza. Insynuuje Zbyszek, że za modlitwą Janusza i jego Zony Ewy, tkwiła AGRESJA(!) Jakież to niskie i odrażające co on pisze. Może Zbyszek nie wierzy w Boga, jego sprawa, ale WARA MU OD M MOJEJ I MOJEJ ŻONY WIARY. Ta wiara pozwoliła mi przeżyć z moją żoną 40 lat, a jemu WARA od tYch drwin z uczuć religijnych.

Przypominam Zbyszkowi, że OBRAZA UCZUĆ RELIGIJNYCH TO .......PRZESTĘPSTWO z art 196 kk i grozi za to kara do 2 lat więzienia. Dlatego proszę proszę o umiar w chlapaniu językiem w tym temacie. Proszę się lepiej skupić się na PRZESTĘPSTWIE POMÓWINIA.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

7. Po siódme. Zbyszek zamiast się na omawianiu faktów, bawi się w spekulacje graniczące z paranoją psychiczą. Zbyszek wszędzie widzi agentów i wpływy postkomunistyczne na Janusza, cyt.:
"...postawa Janusza może być odbiciem patologii środowisk władzy postkomunistycznej w Polsce, która zdobywa dominację podtekstową agresją"

Parafrazując słowa Zbyszka można napisać, że jego postawa w tym procesie to:
POSTAW ZBYSZKA MOŻE BYĆ ODBICIEM PATOLOGII ŚRODOWISK WŁADZY KOMUNISTYCZNEJ w ZSRR, KTÓRA ZDOBYWA DOMINACJĘ PODTEKSTOWYM KŁAMSTWEM I GŁUPOTĄ
Patologiczna postawa Zbyszka, może wynikać z bardzo niskiego poczucia własnej wartości i taka postawa "WAŻNEGO CZŁOWIEKA' który próbuje nieumiejętnie grzebać w duszy innego człowieka, może sprawiać mu satysfakcję. Cóż, różne mogą być patologie.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

8. Po ósme. Za co janusz ma przeprosić Lecha i Pawła?
Lecha ma przeprosić, że Lech nazwał Janusza, cyt "JESTEŚ CHUJEM"?
Pawła ma przeprosić, że PAWEŁ JANUSZA OCZERNIŁ O "WYŁUDZENIE KOMPUTERA"?
Pawła ma przeprosić, że PAWEŁ BEZPRAWNIE GO WYRZUCIŁ Z KRĘGÓW?

Może jakiś rozsądny członek Komisji Rozjemczej, OBARCZY ZBYSZKA CIĘZAREM:
1. POMINIĘCIA BEZSPORNYCH FAKTÓW
2. RAŻĄCYM NARUSZENIEM KONSTYTUCJI RP i POLSKIEGO PRAWA
3. OBRAZĄ UCZUĆ RELIGIJNYCH JANUSZA I JEGO ŻONY
4. BREDNI NA TEMAT "ODBICIA PATOLOGII POSTKOMUNISTYCZNEJ"
5. GWAŁTU NA PRAWIE I SPRAWIEDLIWOŚCI

Mam nadzieję, że te brednie Zbyszka znajdą się we właściwym miejscu, czyli na......... śmietniku. Chociaż biorąc zakręconą historię naszego kraju i to co działo i dzieje się w "cieciej RP" wszystko się może zdarzyć. Mnie też to nie zdziwi.

Janusz Daniluk
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Wstęp, założenia i praca zespołu rozjemczego

Post autor: Janusz Daniluk »

Zbyszku jak coś już piszesz, to zwracaj uwagę CO PISZESZ. Pisanie bez zrozumiena, może nawet ośmieszyć. Pisanie, że temat Filmu i Pawła Zduna "RZEKOMO NIE PODLEGA PRACOM KOMISJI" jest mówiąc delikatnie PODAWANIEM NIEPRAWDY.
Nie próbuj manipulować prawdą a sprawa dotyczy wyłącznie Mojego konfliktu z Pawłem Lenartowiczem, którego genezą było POMÓWIENIE MNIE O PRZYWŁASZCZENIE KOMPUTERA, ZA KTÓRY MU ZAPŁACIŁEM 500ZŁ ( temat ten wielokrotnie już omawiałem wcześniej)
Wracając do tematu Pawła Zduna. Ten film nagrałem i jest do dyspozycji, dla każdego, chce go obejrzeć. Obejrzeć go może TYLKO U MNIE. Film NIE NADAJE SIĘ DO OPUBLICZNIENIA (!) O tym wie Adam Słomka, lecz publicznie też nie może o tym mówić. Będziesz chciał się dowiedzieć ode mnie, jest to możliwe tylko na kanale prywatnym.
Wracając do Pawła Zduna, on mógł przyjechać do mnie i nagrać fonię, której jemu się nie udało nagrać. Drugi problem, że mu się nie chce przyjechać, a film chciał, żeby Sylwek mu zawiózł film i zawiesił na klamce. Co jest niemożliwe.

P.S. PONOWNIE WZYWAM PAWŁA LENARTOWICZA, ŻEBY ODDAŁ MÓJ FILM ZE SPRAWY BOGUSIA TOMASZEWICZA (od 12 grudnia 2020r)
TO JEST NIEPOWAŻNE TAK OLEWAĆ GRUPĘ I SPRAWY SĄDOWE KOLEGÓW

Janusz Daniluk
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 658
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprawa komputera

Post autor: zbyszek »

Witaj Janusz, masz łatwo rozpoznawalny, charakterystyczny dla Twojej osoby styl rozpoczynania swoich wypowiedzi.

Komisja nie zajmowała się do tej pory sprawą karty lub pendrive-u, który przekazać miałeś Pawłowi. Jeśli chcesz, żebyśmy ten temat tym szybciej podjęli, przekonaj większość, lub Adama, żebyśmy dostali od nich takie zlecenie, że mamy się tym zająć i tę sprawę wyjaśnić. Wtedy to uczynimy.
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 658
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wstęp, założenia i praca zespołu rozjemczego

Post autor: zbyszek »

Janusz Daniluk pisze: sob mar 13, 2021 1:11 am... Pisanie bez zrozumiena, może nawet ośmieszyć....
Witaj Janusz, dostaliśmy wyraźne zlecenie, żeby się sprawą nagrania z procesu Pawła Zduna na razie nie zajmować. Z tego powodu jego wypowiedź została na razie wycofana.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

Witaj Zbyszku, nie ma potrzeby, żeby komisja zajmowała się sprawą WYŁUDZONEJ PRZEZ PAWŁA L. MOJEJ KARTY. Po wielu miesiącach Komisja by ogłosiła, że to Janusz WYŁUDZIŁ KARTĘ OD PAWŁA L. :-) ha, hah, ha....
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

Zbyszku, wciżąż nie zmieniłeś nazwy postu "WERDYKT KOMISJI ROZJEMCZEJ" na np. "Opinia Zbyszka" Odpowiedz mi, jak starczy ci odwagi DLACZEGO TO ROBISZ????
1.) Czy to jest tylko TWOJA PYCHA?
2.) Czy to jest próba MANIPULACJI?
Przecież tym UPOKARZASZ INNYCH CZŁONKÓW KOMISJI, uzurpujesz sobie prawo wypowiadania się za CAŁĄ KOMISJĘ. Pomijając inne sprawy, to co zrobiłeś JEST OBRZYDLIWE.
Ja całe życie walczyłem z komuną, przykre jest, że ta komuna wpełzła do naszej grupy.

Janusz Daniluk.
Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Posty: 658
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 1:24 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprawa komputera

Post autor: zbyszek »

Przekazany Ci werdykt komisji został przyjęty większością głosów komisji przy jednym zdaniu odrębnym. To zdanie odrębne zostanie niedługo opublikowane.
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Sprawa komputera

Post autor: Janusz Daniluk »

hHA, HA, HA
Zbyszku, robisz sobie jaja. Czy robisz to za darmo, z głupoty, czy za coś ?
Może powołamy nową komisję, gdzie my staniemy po obu stronach?
Może spotkamy się w sądzie cywilnym?
Wybór należy do ciebie?
Gdzie jest WERDYKT KOMISJI WERSJA SYLWEK?
PRECZ Z KOMUNĄ !!!
Awatar użytkownika
Janusz Daniluk
local
Posty: 32
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 10:55 pm

Re: Stanowisko Janusza wobec werdyktu Komisji

Post autor: Janusz Daniluk »

Gzie jest Werdykt Komisji napisany przez Sylwestra?
czyżby Zbyszek BAŁ SIĘ PRAWDY?
Mam nadzieję, że Sylwek, zgodnie ze swoim sumieniem, Napisze PRAWDĘ, OPARTĄ NA FAKTACH. To co napisał Zbyszek NIE OPARTE NA FAKTACH TYLKO NA SSUBIEKTYWNYCH OPINIACH. Jest ta m tyle NIENAWIŚĆI I AGRESJI, jakby pisał to człowiek NIE NORMALNY, LECZ OPĘTANY NIENAWIŚCIĄ do Janusza. Można zapytać, czy za tym stoi Paweł Lenartowicz? Lub ktoś inny?Taka POGARDA DLA BEZSPORNYCH FAKTÓW, PRZYPOMINA MROCZNE CZASY STALINOWSKIE I WYROKI "KIBLOWE"
Zbyszek gwałci polskie prawo, Konstytucję RP ale także zdrowy rozsądek. Zbyszek marginalizuje, wbrew faktom, główną przyczynę konfliktu:
ZARZUT PAWŁA DO JANUSZA, ŻE JANUSZ WYŁUDZIŁ I PRZYWŁASZCZYŁ KOMPUTER.

To było tyle razy już podnoszone, Janusz zapłacił za ten komputrer Pawłowi do ręki 500zł i prze półroku NIE MÓGŁ DOPROSIĆ SIĘ ZWROTU 500zł lub KOMPUTERA. Sparawa prosta i oczywista, tylko nie dla Zbyszka, który bezczelnie manipuluje prawdą. Tera z Zbyszek UKRYWA wERDYKT SYLWKA. TO JEST SKANDAL. TO JEST KOMUNISTYCZNA MANIPULACJA PRAWDĄ. TO JEST PLUCIE W TWARZ, W TWARZ, TAK UCZCIWEGO CZŁOWIEKA JAK SYLWEK
WIELKI WSTYD

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] i 0 gości